back to top

Om oss

Det er ikke alltid enkelt å nå noen av de smarteste og travleste menneskene i landet. Derfor har vi tro på kvalitet, kreativitet, data og skreddersøm. Gjennom våre kanaler vil dere nå frem til en kjøpesterk og målbevisst kjøpegruppe, bestående av blant annet beslutningstagere og toppledere.
DNX er Dagens Næringslivs byrå for innholdsproduksjon og tjenester. Vårt mål å skape effekt for deg som kunde, enten dere ønsker annonsering innen B2B, B2C eller employer branding.

Kontakt

Besøksadresse

Christian Krohgs gate 16
0186 Oslo
Norge

Fakturaadresse

Dagens Næringsliv
org.nummer 960 356 071
Christian Kroghs gate 16
0107 Oslo
Avdelingsnummer 336
Avdeling DNX, kunde/prosjektnavn
Att <Bestillers navn>

Skriv til oss

Teamet

Siri
Skaalmo

Direktør & rådgiver
siri.skaalmo@dn.no
+47 93256338

Andreas
Hatlevik

Kommersiell sjef
andreas.hatlevik@dn.no
+47 99230574

Vegard
Storbråten Øye

Innholdssjef
vegard.oye@dn.no
+47 99254651

Einar
Takla

Produkt- og utviklingssjef
einar.takla@dn.no
+47 94280727

Didrik M.
Skodje

Prosjektleder
didrik.skodje@dn.no
+47 90141588

Johanne
Koivunen Hoff

Kreatør
johanne.hoff@dn.no
+47 97794362

Olav Brekke
Mathisen

Innholdsprodusent
olav.mathisen@dn.no
+47 92825646

Anne
Lindeberg

Innholdsprodusent
anne.lindeberg@dn.no
+47 91836656

Lisbeth
Jørgensen

Innholdsprodusent
lisbeth.jorgensen@dn.no
+47 98623615

Hanna Huglen
Revheim

Innholdsprodusent
hanna.revheim@dn.no
+47 93205690

Ole-Harald
Nafstad

Innholdsprodusent
ole-harald.nafstad@dn.no
+47 90136538

Varg
Aamo

Innholdsprodusent
varg.aamo@dn.no
+47 95909611

Even
Knutli

Utvikler
even.knutli@dn.no
+47 40047756

Erik
Ecbo

Annonsedirektør, DN
erik.eckbo@dn.no
+47 90740141